Zachycovač pádu Petzl Newton EU verze
Zachycovací postroj evropská verze.
NEWTON je lehký, ergonomický postroj pro zachycení pádu. Postroj se snadno používá, jeho popruhy jsou barevně odlišeny, aby se usnadnilo oblékání.
Umožňuje okamžitý přístup k vybavení díky poutkům na materiál a slotům pro připojení pouzdra TOOLBAG.
Jeho textilní připojovací body na hrudi a kovový připojovací bod na zádech umožňují velkou univerzálnost. Je certifikován podle evropských a ruských norem.
- Výška postavy 175 - 200 cm.
- Obvod pasu 83 - 120 cm.
- Obvod nohaviček 50 - 65 cm.
| Kód produktu | C073AA01 |
| Výrobce | Petzl |
| EAN | 3342540835825 |
| Velikost | 2 |
| Velikost postavy (cm) | 165-185 cm, 175-200 cm |
| Velikost pasu (cm) | 70-93 cm, 83-120 cm |
| Velikost nohaviček (cm) | 50-65 cm, 47-62 cm |
| Materiál | Nylon, polyester, aluminum |
| Norma | CE EN 361, EAC |
| Hmotnost (kg) | 1 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




