Zachycovač pádu Petzl Newton EU verze 1
Zachycovací postroj evropská verze.
NEWTON je lehký, ergonomický postroj pro zachycení pádu. Postroj se snadno používá, jeho popruhy jsou barevně odlišeny, aby se usnadnilo oblékání. Umožňuje okamžitý přístup k vybavení díky poutkům na materiál a slotům pro připojení pouzdra TOOLBAG.
Jeho textilní připojovací body na hrudi a kovový připojovací bod na zádech umožňují velkou univerzálnost.
Je certifikován podle evropských a ruských norem.
- Výška postavy 165 - 185 cm.
- Obvod pasu 70 - 93 cm.
- Obvod nohaviček 47 - 62 cm.
| Kód produktu | C073AA01|1 |
| Výrobce | Petzl |
| EAN | 3342540835818 |
| Velikost | 1 |
| Velikost postavy (cm) | 165-185 cm |
| Velikost pasu (cm) | 70-93 cm |
| Velikost nohaviček (cm) | 47-62 cm |
| Materiál | Nylon, polyester, aluminum |
| Norma | CE EN 361, EAC |
| Hmotnost (kg) | 1 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




