Zachycovač pádu Petzl Newton EU verze 2
Zachycovací postroj evropská verze.
NEWTON je lehký, ergonomický postroj pro zachycení pádu. Postroj se snadno používá, jeho popruhy jsou barevně odlišeny, aby se usnadnilo oblékání.
Umožňuje okamžitý přístup k vybavení díky poutkům na materiál a slotům pro připojení pouzdra TOOLBAG.
Jeho textilní připojovací body na hrudi a kovový připojovací bod na zádech umožňují velkou univerzálnost. Je certifikován podle evropských a ruských norem.
- Výška postavy 175 - 200 cm.
- Obvod pasu 83 - 120 cm.
- Obvod nohaviček 50 - 65 cm.
| Kód produktu | C073AA01|2 |
| Výrobce | Petzl |
| EAN | 3342540835825 |
| Velikost | 2 |
| Materiál | Nylon, polyester, aluminum |
| Norma | CE EN 361, EAC |
| Velikost postavy (cm) | 175-200 cm |
| Velikost nohaviček (cm) | 50-65 cm |
| Velikost pasu (cm) | 83-120 cm |
| Hmotnost (kg) | 1 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




