Péřový spacák Sir Joseph ATTACK II 400 Šedá 170cm
Klasický letní péřový spací pytel nového designu pro aktivní cestovatele
Klasický letní péřový spací pytel nového designu pro aktivní cestovatele. Jednoduchá konstrukce X komor a kvalitní materiály předurčují tento spací pytel pro aktivní letní turistiku, cyklovýlety, přespání na horských chatách a trampování.
Možnost použití jako vnitřního spacího pytle do řady RIMO II, ERRATIC PLUS II pro vyšší tepelný komfort.
Ve skutečnosti se do velikosti 170 vejde člověk s výškou až 173 cm.
| Kód produktu | SIJATTII400Gy|L170 |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617209240 |
| Velikost | 170cm |
| Pro koho | Unisex |
| Rozměry (cm) | 79/72/31 |
| Komfortní teplota | 0°C až +10°C |
| Aktivita | Turistika |
| Norma | +9°C/+4°C/-6°C |
| Plnivost peří (cuin) | 600 cuin/oz EU Standard |
| Izolační výplň | Husí peří 90/10 |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | SOFTEX® 40 DWR |
| Vnitřní materiál | SOFTEX® 40 DWR |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 19x31 |
| Kompresní obal | Ano |
| Hmotnost (kg) | 1,5 |

Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci


