Stan Husky FELEN 2-3 Zelený
Spolehlivý stan do extrémních podmínek, ale také na dovolenou v kempu či na trek přírodou
Vyzrajte s tímto stanem a jeho prostornou předsíňkou na všechny rozmary počasí, které vás mohou na výpravě potkat. Felen vyniká mimořádně nízkou hmotností, jednoduchou manipulací při stavbě a zároveň vysokou stabilitou. Jeho lehká konstrukce je opatřena speciálním systémem fixace. Ten kombinuje textilní tunýlky a uchycení pomocí přezek. Do této varianty se zároveň pohodlně vejdou dvě osoby, v nouzovém případě poskytne přístřeší i osobám třem. Stan Felen nezapomeňte přibalit zejména na horské expedice v opravdu náročných podmínkách. Nic ale nezkazíte, i když ho s sebou vezmete jen na dovolenou v kempu či na trek přírodou. Oba pláště stanu a podlážka jsou samozřejmě vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí.
- Velký vnitřní prostor
- Ultralehký stan
- Odlehčená duralová konstrukce a kolíky
- RIPSTOP úprava materiálu
- Vnitřní, odepínací ložnice
- UV ochrana
- 2-3 osoby
- Rozměry: (Š × D × V ) 165 × 330 × 130 cm
- Rozměry: (sbalený stan) 50 × 20 cm
- Hmotnost: min./celková 4,4 kg / 4,8 kg
- Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
- Vnější stan: 210T polyester, PU zátěr 7 000 mm/cm2, podlepené švy
- Vnitřní stan: prodyšný Nylon 210T + sít’ová moskytiéra
- Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 11 000 mm/cm2
- Nosné pruty: duralové tyče o o 8,5 mm
- Příslušenství: duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal
| Kód produktu | HU1H048732 |
| Výrobce | Husky |
| EAN | 8592287008005 |
| Barva | zelená |
| Počet osob | 2 |
| Rozměry (cm) | 165 × 330 × 130 |
| Vnější materiál | 210T Polyester RipStop, PU zátěr 7000 mm/cm2, podlepené švy |
| Vnitřní materiál | Prodyšný Nylon 210T + síťová moskytiéra |
| Rozměr obalu (cm) | 50 x 20 |
| Materiál podlážka | 190T Polyester, PU zátěr 11000 mm/cm2, podlepené švy |
| Počet vchodů | 2 |
| Materiál pruty | Duralové tyče o o 8,5 mm |
| Vodní sloupec tropiko (mm/cm2) | 7000 |
| Vodní sloupec podlážka (mm/cm2) | 11000 |
| Hmotnost (kg) | 4,8 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci











