Spací pytel YATE MONS 200
Lehký letní spací pytel vyrobený z lehké nylonové látky a s výplní z jemného dutého vlákna, které má výbornou plnící schopnost.
Lehký letní spací pytel vyrobený z lehké nylonové látky a s výplní z jemného dutého vlákna, které má výbornou plnící schopnost. Látka je z velmi lehkého micro nylonu 380T s úpravou DWR (Durable Water Repellent), díky které je látka prodyšná a zároveň vodoodpudivá. Spacák je velmi lehký a díky kompresnímu obalu se sbalí do malého balíčku, takže v batohu nezabere moc místa.
| Kód produktu | SS00720 |
| Výrobce | Yate |
| EAN | 8595053905744 |
| Velikost | L 160 cm |
| Komfortní teplota | 0°C až +10°C |
| Aktivita | Kemping |
| Rozměry (cm) | 180 x 80 x 50 |
| Norma | +8°C/+4°C/-8°C |
| Pro koho | Unisex |
| Plnivost peří (cuin) | 200 g/m2 duté vlákno - 7 komor |
| Izolační výplň | duté vlákno |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | 380T micro nylon DWR |
| Vnitřní materiál | 380T micro nylon DWR |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 32 x 20 |
| Hmotnost (kg) | 1,1 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




