Pracovní postroj Petzl Newton Easyfit EU Black/Yellow
Ergonomický postroj pro zachycení pádu
NEWTON EASYFIT je pohodlný, ergonomický postroj pro zachycení pádu, který lze rychle obléknout. Je vybaven polstrovanými ramenními popruhy a FAST LT automatickými přezkami na nožních popruzích, což umožňuje oblékání bez nutnosti zvednout nohy z podložky. Jeho lehký a prodyšný design nabízí dvě kapsy na zip pro uložení drobných předmětů. Umožňuje okamžitý přístup k vybavení díky poutkům na materiál a dvěma slotům pro pouzdro TOOLBAG. Jeho textilní připojovací bod na hrudi a kovový kovový připojovací bod na zádech umožňují velkou univerzálnost. Je certifikován podle evropských a ruských norem.
- Hmotnost 1370 g
- Certifikace CE EN 361, EAC
| Kód produktu | C073EA0 |
| Výrobce | Petzl |
| EAN | 3342540835542 |
| Velikost | 2 |
| Velikost postavy (cm) | 165-185 cm, 175-200 |
| Velikost pasu (cm) | 70-93 cm, 83-120 |
| Velikost nohaviček (cm) | 47-62 cm, 50-65 |
| Materiál | Nylon, polyester, aluminum |
| Norma | CE EN 361, EAC |
| Hmotnost (kg) | 1,4 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci



