Péřový spacák Sir Joseph Rimo III 850 red 170cm
Třísezónní až zimní mumiový péřový spacák.
Nízká hmotnost + vysoká termoizolace + výborná sbalitelnost - to je spací pytel Sir Joseph Rimo III 850. Kvalitní a teplý spacák z husího peří je určen pro všechny nadšené turisty, kteří si rádi užívají toulky přírodou celé tři sezóny. Širší střih mumiového tvaru inspirovaný modely vyšší řady dokonale kopíruje lidskou postavu a H konstrukce komor snižuje pravděpodobnost vzniku chladných míst. Oboustranný zip umožňuje rozepínání spacáku shora i ze spodu.
Speciálně nově vyvinutý přiléhavý tvar kapuce chrání hlavu a obličej před chladem Nová konstrukce límce a stahování umožňuje snadné nastavení velikosti horního obvodu spacáku na míru vašim potřebám.
Speciální lišta, kterou jsou podloženy zipy, zabraňuje úniku tepla zipem a zamezuje zaseknutí zipu do látky. Nový tvar dna „Alpha foot box“ – zkosený lichoběžník kopíruje tvar volně spuštěných chodidel při spaní na zádech a zvyšuje pohodlí.
Ve skutečnosti se do velikosti 170 vejde člověk s výškou až 173 cm.
U "dámské" velikosti 170 je při zachování stejné hmotnosti náplně jako u 190 cm verze a současném zmenšení vnitřního objemu spacího pytle dosaženo celkově vyššího tepelného komfortu
- Skladovací pytel i nepromokavý kompresní vak jsou součást balení
- Malá kapsa na drobnosti uvnitř spacáku
| Kód produktu | SJ8599996604160|170 |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617233054 |
| Velikost | 170cm |
| Pro koho | Unisex |
| Rozměry (cm) | 79/73/33 |
| Komfortní teplota | Méně než - 10° C |
| Aktivita | Horolezectví |
| Plnivost peří (cuin) | 850 g Husí |
| Izolační výplň | 850 g Husí prachové peří EU 600 Cuin/oz |
| Vnější materiál | Softex®NIUS LT |
| Vnitřní materiál | Softex ® 40D DWR |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 23x32 |
| Kompresní obal | Ano |
| Barva | červená |
| Zip | Levý |
| Hmotnost (kg) | 1,38 |

Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci
