Péřový spacák Sir Joseph MINIMIS II 320 QTY black
Minimalistická varianta spacího pytle od české značky Sir Joseph
Minimalistická varianta spacího pytle od české značky Sir Joseph vám zpříjemní letní cestování. Má hmotnost pouhých 320 g a v kompresním obalu se vám vejde i do kapsy kalhot. Izolaci tvoří husí prachové peří, které pochází z kontrolovaných evropských chovů.
Ve skutečnosti se do velikosti 170 vejde člověk s výškou až 173 cm.
Vrchní materiál je větruodolný s DWR úpravou proti navlhnutí. Spacák je úzkého anatomického střihu, s přiléhavou tvarovanou kapucí. Tepelným komfortem je spacák ideální pro letní vícedenní turistiku, cykloturistiku a pro ty, kteří cestují autem, na motorce nebo spí na horských chatách.
DETAILY SPACÁKU MINIMIS II 320:
- poloviční levý zip šířka spacáku (ramena/boky/chodidla): 79/65/30 cm
- komfortní prostor pro nohy
- vnitřní stahovací límec, kterým nastavíte šířku horní části spacáku
- husí peří je získáváno jako vedlejší produkt při chovu hus (splňující welfare podmínky)
| Kód produktu | SJMINIIQTY320 |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617231999 |
| Velikost | 170cm |
| Pro koho | Unisex |
| Komfortní teplota | +10°C a více |
| Rozměry (cm) | 79/65/30, 83/69/32, 81/67/31 |
| Aktivita | Cyklistika |
| Norma | +12°C/+7,5°C/-5°C |
| Plnivost peří (cuin) | 800 cuin/oz EU Standard |
| Izolační výplň | Husí peří 95/5 |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | Pertex QUANTUM Y |
| Vnitřní materiál | Pertex QUANTUM Y |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 12x16 |
| Hmotnost (kg) | 0,32 |

Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci

