Péřový spacák Sir Joseph KIKI DOWN navy/limet 125/145cm
Teplý, snadno ošetřovatelný dětský spací pytel plněný husím prachovým peřím
Teplý, snadno ošetřovatelný dětský spací pytel plněný prachovým peřím.
Dětské spací pytle jsou určeny pro děti od 0 do 10 let. Mohou být použity jako zateplovací vrstva do kočárků nebo pro spaní ve stanu a v přírodě. Při spaní ve volné přírodě doporučujeme dobře zvážit, zda je dítě dost staré a odolné na to, aby noc venku zvládlo bez následků.
Děti doporučujeme do spacího pytle přiměřeně obléknout ideální je oblečení, které dobře přenáší teplo, jako fleece, termoprádlo apod. Děti nemají dokonalé prokrvení periferních částí těla rizikové jsou zejména nohy, ruce a hlava, proto doporučujeme požívat teplé ponožky, rukavice a čepice.
- Mumiový tvar
- Uzavřené komory zamezují přesunům peří po spacáku
- Konstrukce komor H
- Uzavřená konstrukce umožňuje praní a snadnou údržbu
- Samosvorky umožňují regulaci obvodu kapuce jednou rukou
- Fleese v kapuci u vel. 85,125
- Oboustranný zip umožňuje rozepínání spacáku shora i sdola
- Speciální lištou, kterou jsou podloženy zipy zabraňuje úniku tepla zipem, ale především zamezí zaseknutí zipu do látky
- Dvou komorové dno
- Kompresní pytel
- Pouze levý zip
| Kód produktu | SIJKIKIDNAVY|125 |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617231036 |
| Velikost | 125/145cm |
| Komfortní teplota | 0°C až +10°C |
| Aktivita | Horolezectví |
| Norma | +7°C/+3°C/-4°C |
| Plnivost peří (cuin) | 600 cuin/oz EU Standard |
| Izolační výplň | Husí peří 90/10 |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | Softex® Diamond |
| Vnitřní materiál | Softex® Diamond |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 15x30 |
| Hmotnost (kg) | 0,57 |

Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




