Péřový spacák Sir Joseph ATTACK II 400 Šedá
Klasický letní péřový spací pytel nového designu pro aktivní cestovatele
Klasický letní péřový spací pytel nového designu pro aktivní cestovatele. Jednoduchá konstrukce X komor a kvalitní materiály předurčují tento spací pytel pro aktivní letní turistiku, cyklovýlety, přespání na horských chatách a trampování.
Možnost použití jako vnitřního spacího pytle do řady RIMO II, ERRATIC PLUS II pro vyšší tepelný komfort.
Ve skutečnosti se do velikosti 170 vejde člověk s výškou až 173 cm.
| Kód produktu | SIJATTII400Gy |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617209240 |
| Velikost | 170cm |
| Pro koho | Unisex |
| Rozměry (cm) | 81/74/32, 79/72/31, 83/76/33 |
| Komfortní teplota | 0°C až +10°C |
| Aktivita | Turistika |
| Norma | +9°C/+4°C/-6°C |
| Plnivost peří (cuin) | 600 cuin/oz EU Standard |
| Izolační výplň | Husí peří 90/10 |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | SOFTEX® 40 DWR |
| Vnitřní materiál | SOFTEX® 40 DWR |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 19x31 |
| Hmotnost (kg) | 1,5 |

Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci


