Žďárák Sir Joseph K4-2 Navy
Bivakovací pytel pro dvě osoby
Lehký bivakovací pytel pro dvě osoby z vysoce funkčního a otěruodolného materiálu Exel Triplex. Voděodolný hlavní zip poskytuje maximální možnou ochranu před deštěm i v nepříznivých klimatických podmínkách.
- Svrchní membrána EXEL DRY TRIPLEX s odolností 20.000 mm H2O, prodyšnost 20.000 g/m2/24h
- Podlážka s PU zátěrem a tlakovou odolností 10.000 mm H2O
- Lepené švy
- Možnost úplného uzavření bivakovacího pytle oboustranným vodotěsným zipem
- Závěsné poutko vystužené pevnostní nylonovou expresní smyčkou sloužící k zajištění bivakovacího pytle na štandu při manipulaci a za větrného počasí
- Tvar kopírující spací pytel
- Délka 215cm, šířka v ramenou 135 cm, šířka v nohách 105 cm
- Pro 2 osoby do 195cm + spací pytel
- Transportní pytel 14 x 22 cm
| Kód produktu | SIJBIVSK42NAV |
| Výrobce | Sir Joseph |
| EAN | 8595617222393 |
| Membrána | EXEL DRY TRIPLEX |
| Aktivita | Cyklistika |
| Rozměry (cm) | 215x135 cm |
| Velikost postavy (cm) | do 195 cm |
| Pro koho | Unisex |
| Rozměr obalu (cm) | 14 x 22 cm |
| Počet osob | 2 |
| Hmotnost (kg) | 1,5 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci
