Ultralehký stan Husky Sawaj Camel 2
Model Sawaj Camel je nejlehčí stan s pruty. Takto nízké váhy jsme dosáhli díky moderním odlehčeným materiálům a inovativní technologii.
Model Sawaj Camel je nejlehčí stan s pruty. Takto nízké váhy jsme dosáhli díky moderním odlehčeným materiálům a inovativní technologii. Díky jednomu prutu, který se rozvětví na 3 je zaručena výborná stabilita a odolnost proti větru. Je ideální pro cykloturistiku, treking a další outdoorové aktivity, kde je nutné šetřit každý gram.
| Kód produktu | HU1H08780 |
| Výrobce | Husky |
| EAN | 8592287104875 |
| Barva | zelená |
| Rozměry (cm) | 140 x 285 x 110 |
| Vnější materiál | 20D Nylon RipStop, oboustranný silikonový zátěr 3 000 mm/ cm2 |
| Vnitřní materiál | prodyšný Nylon 20D + síťová moskytiéra |
| Rozměr obalu (cm) | 40 x 12 |
| Materiál podlážka | 70D 210T Nylon, PU zátěr 10 000 mm/ cm2 |
| Počet vchodů | 1 |
| Materiál pruty | Duralumin Y tyče průměr 8,5 mm |
| Vodní sloupec tropiko (mm/cm2) | 3000 |
| Vodní sloupec podlážka (mm/cm2) | 10000 |
| Počet osob | 2 |
| Hmotnost (kg) | 1,6 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci




