Ultralehký stan Husky FLAME 2 zelený
Ultralehký stan vhodný pro horolezce, skialpinisty a cykloturisty, kteří rádi cestují sami nebo ve dvou
Flame je malý a lehký stan vhodný pro horolezce, skialpinisty a cykloturisty, kteří rádi cestují sami nebo ve dvou. Přes své menší rozměry v sobě nezapře léty prověřenou a neustále zdokonalovanou stálici mezi stany do náročných podmínek. Flame byl již testován při mnoha nelehkých expedicích, v nichž se stoprocentně osvědčil. Nespornou výhodou je jeho stabilita v nepříznivém počasí, kterou zajišťuje lehká a pevná konstrukce s kolíky k ukotvení. Vysokou odolnost proti vnějším vlivům, prodyšnost a pohodlí pak zaručují kvalitní materiály, z nichž jsou vyrobeny oba pláště stanu a podlážka.
- Rozměry: (Š × D × V ) 145 × 295 × 110 cm
- Rozměry: (sbalený stan) 50x15cm
- Hmotnost: min./celková 2,8 kg / 3,2 kg
- Konstrukce: dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí
- Vnější stan:210T Polyester RipStop, PU zátěr 7 000 mm/cm2, podlepené švy
- Vnitřní stan: prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra
- Podlážka: 190T Polyester, PU zátěr 11 000 mm/cm2
- Nosné pruty: duralové tyče o o 8,5 mm
- Příslušenství: sněžné límce, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal
| Kód produktu | HU1H05563 |
| Výrobce | Husky |
| EAN | 8592287008036 |
| Počet osob | 2 |
| Barva | zelená |
| Rozměry (cm) | 145 × 295 × 110 |
| Vnější materiál | 210T Polyester RipStop, PU zátěr 7 000 mm/cm2, podlepené švy |
| Vnitřní materiál | Prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra |
| Rozměr obalu (cm) | 50x15 |
| Materiál podlážka | 190T Polyester, PU zátěr 11 000 mm/cm2 |
| Počet vchodů | 1 |
| Materiál pruty | Duralové tyče o o 8,5 mm |
| Vodní sloupec tropiko (mm/cm2) | 7000 |
| Vodní sloupec podlážka (mm/cm2) | 11000 |
| Hmotnost (kg) | 3,2 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci





