Spací pytel YATE BALA
Letní spací pytel určený pro turistiku a cyklistiku s kvalitní výplní z dutého vlákna.
Letní spací pytel určený pro turistiku a cyklistiku s kvalitní výplní z dutého vlákna. Polyesterová látka je příjemná na dotek. Spacák je lehký a malý po sbalení. Součástí je přepravní obal. Jedna univerzální velikost uspokojí téměř všechny uživatele.
| Kód produktu | SS00726 |
| Výrobce | Yate |
| EAN | 8595053905713 |
| Velikost | L 190 cm |
| Komfortní teplota | +10°C a více |
| Aktivita | Kemping |
| Rozměry (cm) | 200 x 80 x 50 |
| Norma | +20°C/+15°C/+5°C |
| Pro koho | Unisex |
| Plnivost peří (cuin) | 200 g/m2 duté vlákno - 7 komor |
| Izolační výplň | duté vlákno |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | 190T polyester |
| Vnitřní materiál | 190T polyester |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 35 x 18 |
| Hmotnost (kg) | 1,4 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci

