Spací pytel Highlander CREATURE Junior červená
Spací pytel pro děti s veselým motivem. Vnitřní materiál je jako bavlna a je příjemný na dotek.
Spací pytel pro děti s veselým motivem. Vnitřní materiál je jako bavlna a je příjemný na dotek. Stylový obal slouží zároveň jako batůžek, který si Vaše dítě rádo samo ponese.
| Kód produktu | SS00556 |
| Výrobce | Highlander |
| EAN | 5034358022105 |
| Komfortní teplota | 0°C až +10°C |
| Aktivita | Kemping |
| Rozměry (cm) | 170 x 70 x 50 |
| Norma | +6°C/+4°C/-8°C |
| Pro koho | Dětské |
| Plnivost peří (cuin) | 300 g/m2 Hollow Fiber |
| Zip | Levý |
| Vnější materiál | 190T polyester |
| Vnitřní materiál | polyester |
| Typ konstrukce | Mumie |
| Rozměr obalu (cm) | 40 x 24 x 18 |
| Kompresní obal | Ano |
| Hmotnost (kg) | 1 |
Buďte první, kdo napíše komentář...
Široký výběr vybavení
Vrácení zboží do 3 měsíců

Sleva 3 % po registraci



